Platforma SaaS Reviews wyróżnia Multi-Vendor jako Najlepsze Rozwiązanie dla użytkowników Marketplace

Zespół ekspertów od oprogramowania B2B niedawno przeprowadził ocenę funkcjonalności CS-Cart Multi-Vendor i przeanalizował wszystkie funkcjonalności naszego produktu — od tych, które pomagają w rozpoczęciu sprzedaży, do gotowych narzędzi marketingowych stworzonych dla zwiększenia sprzedaży. CS-Cart Multi-Vendor otrzymał ocenę 9.0/10, a w dodatku otrzymał dwie nagrody: Najlepsze rozwiązanie dla użytkowników 2018 oraz Wschodząca Gwiazda roku 2018.
Według FinancesOnline, CS-Cart Multi-Vendor daje użytkownikom wszystkie narzędzia e-commerce od razu po instalacji, a nawigacja po panelu jest bardzo prosta dzięki wygodnym i strategicznie rozmieszczonym menu. Dzięki temu otrzymaliśmy nagrodę Najlepsze rozwiązanie dla użytkowników dla wiodącego oprogramowania sklepów internetowych, która wyróżnia programy łatwe w użytkowaniu i stworzone optymalnie do pracy ze sklepem dzięki intuicyjnemu interfejsowi. “Nawigacja jest prosta do zrozumienia i można zrozumieć działanie całego panelu w mniej niż dwie godziny.”, stwierdził zespół FinancesOnline w swojej opinii.
Ponad 1,300 pasaży handlowych i zwykłych sklepów internetowych używa CS-Cart Multi-Vendor aby rozwinąć swój biznes, co potwierdza efektywność i popularność naszej platformy. FinancesOnline udowodniło to w swoim rankingu, ponieważ uzyskaliśmy 100 procent usatysfakcjonowanych użytkowników w walce o nagrodę Wschodząca Gwiazda. Ta nagroda podkreśla że CS-Cart Multi-Vendor stał się znacznie bardziej popularny i jest postrzegany przez naszych klientów jako stabilny i wypełniony funkcjonalnościami system zarządzania pasażem handlowym e-commerce dla ich biznesów.
Ponieważ ciągle dodajemy nowe funkcjonalności i poprawki aby usprawnić pracę ze sklepem i zwiększyć jego bezpieczeństwo, jak stwierdził portal FinancesOnline, CS-Cart Multi-Vendor jest idealną platformą e-commerce która wyróżnia się spośród wielu innych. “Oprogramowanie jest ciągle aktualizowane, aby działało poprawnie z najnowszymi technologiami serwerów. To oznacza że twoja firma zawsze będzie na bieżąco z nowinkami technicznymi”, napisał FinancesOnline.

Katalog oprogramowania B2B niedawno stworzył listę oprogramowania e-commerce i cieszymy się że znajdujemy się na tej liście. To kolejny dowód na to, że nasze oprogramowanie jest jednym z najlepszych na rynku.

Popularne posty z tego bloga

Nowy dodatek dostępy w naszym sklepie!

Nowa promocja na dodatek "Integracja z Baselinker"!

Nowa realizacja CS-Cart Polska -